Vul een zoekwoord in

Team

Jos Extra

Jos Extra

Gz-psycholoog | Orthopedagoog-Generalist

M: 06 15 21 77 03

E: jextra@sterkrhelpt.nl

Aafke de Klein

Aafke de Klein

Orthopedagoog-Generalist

M: 06 14 59 94 67

E: adeklein@sterkrhelpt.nl

Femke Vink

Femke Vink

Ambulant begeleider

M: 06 21 82 55 91

E: fvink@sterkrhelpt.nl

Saskia Zoutewelle

Saskia Zoutewelle

GGZ-Agoog

M: 06 11 15 07 39

E: szoutewelle@sterkrhelpt.nl

Karin de Jonge

Karin de Jonge

Psycholoog

M: 06 11 21 84 16

E: kdejonge@sterkrhelpt.nl

Rens Joosten

Rens Joosten

Vaktherapie; Speltherapeute

M: 06 41 15 27 58

E: rjoosten@sterkrhelpt.nl

Lieke Engels

Lieke Engels

Psycholoog | Projectmanager STERKR

M: 06 15 53 57 49

E: lengels@sterkrhelpt.nl

Trix Pouls

Trix Pouls

Medisch secretaresse

M: 06 15 37 48 40

E: tpouls@sterkrhelpt.nl

Christien Freeke de Groot

Orthopedagoog - Generalist

M: 06 15 69 03 39

E: cdegroot@sterkrhelpt.nl

Guusje Burgers - van Boxmeer

Guusje Burgers - van Boxmeer

Psycholoog

M: 06 43 08 14 77

E: gburgers@sterkrhelpt.nl

Marleen Piskorski - Hoeijmakers

Marleen Piskorski - Hoeijmakers

Psycholoog

E: piskorski-hoeijmakers@sterkrhelpt.nl

Tessa Verspagen

Tessa Verspagen

GZ-psycholoog in opleiding

M: 06 43 06 60 11

E: tverspagen@sterkrhelpt.nl

Gitte Hoezen

Gitte Hoezen

Creatief therapeut

M: 06 19 07 48 95

E: ghoezen@sterkrhelpt.nl

Mendy Hagens

Mendy Hagens

Orthopedagoog / SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 11 32 39 09

E: mhagens@sterkrhelpt.nl

Hanneke Urselmann

Hanneke Urselmann

Orthopedagpoog - generalist / SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 43 21 43 99

E: hurselmann@sterkhelpt.nl

Debbie Hesen

Gedragskundige

M: 06 22 54 31 76
E: dhesen@vvgi.nl

meer laden...