Vul een zoekwoord in

Team

Lieke Engels

Lieke Engels

Psycholoog | Projectmanager STERKR

M: 06 15 53 57 49

E: lengels@sterkrhelpt.nl

Jos Extra

Jos Extra

Gz-psycholoog | Orthopedagoog-Generalist

M: 06 15 21 77 03

E: jextra@sterkrhelpt.nl

Christien Freeke de Groot

Orthopedagoog - Generalist

M: 06 15 69 03 39

E: cdegroot@sterkrhelpt.nl

Mendy Hagens

Mendy Hagens

Orthopedagoog / SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 11 32 39 09

E: mhagens@sterkrhelpt.nl

Debbie Hesen

Orthopedagoog / SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 22 54 31 76

E: dhesen@sterkrhelpt.nl

Karin de Jonge

Karin de Jonge

Psycholoog

M: 06 11 21 84 16

E: kdejonge@sterkrhelpt.nl

Rens Joosten

Rens Joosten

Vaktherapie; Speltherapeute

M: 06 41 15 27 58

E: rjoosten@sterkrhelpt.nl

Marleen Piskorski - Hoeijmakers

Marleen Piskorski - Hoeijmakers

Psycholoog

M: 06-51 80 95 80

E: mhoeijmakers@sterkrhelpt.nl

Trix Pouls

Trix Pouls

Medisch secretaresse

M: 06 15 37 48 40

E: tpouls@sterkrhelpt.nl

Hanneke Urselmann

Hanneke Urselmann

Orthopedagpoog - generalist / SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 43 21 43 99

E: hurselmann@sterkhelpt.nl

Femke Vink

Femke Vink

Ambulant begeleider

M: 06 21 82 55 91

E: fvink@sterkrhelpt.nl

Saskia Zoutewelle

Saskia Zoutewelle

GGZ-Agoog

M: 06 11 15 07 39

E: szoutewelle@sterkrhelpt.nl

Evie Smits

Evie Smits

Vaktherapie | Dramatherapeute

M: 06 15 34 85 52

E: esmits1@sterkrhelpt.nl

Sammie Dassen

Sammie Dassen

Psycholoog in opleiding tot GZ-psycholoog

M: 06 21 46 75 26

E: sdassen@sterkrhelpt.nl

Esther Koelé

Esther Koelé

Orthopedagoog

M: 06 25 53 40 61

E: ekoele@sterkrhelpt.nl

Judith Russ

Judith Russ

Psycholoog | Spelpsychotherapeut | SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 15 17 30 14

E: jruss@sterkrhelpt.nl

Sandra Thissen

Orthopedagoog-Generalist | SOJ (Specialist Ondersteuning Jeugd in huisartsenpraktijk)

M: 06 53 61 27 10

E: sthissen@sterkrhelpt.nl

Mara Hogeboom

Orthopedagoog i.o.

M: 06 13 57 51 91

E: mhogeboom@vvgi.nl

Daniëlle Klaessens

Vaktherapie | Dramatherapeut i.o.

Inge Kersten

Orthopedagoog

Maaike Damsta

Onderzoekstagiaire | Speltherapeut i.o.

Edith Rutten

Psychomotorisch therapeut

Marloes van Berlicum

Psychomotorisch therapeut

Janine Mickers

Beeldende therapeut

meer laden...