Vul een zoekwoord in

Team

Jos Extra

Jos Extra

Gz-psycholoog | Orthopedagoog-Generalist

M: 06 15 21 77 03

E: jextra@sterkrhelpt.nl

Aafke de Klein

Aafke de Klein

Orthopedagoog-Generalist

M: 06 14 59 94 67

E: adeklein@sterkrhelpt.nl

Femke Vink

Femke Vink

Ambulant begeleider

M: 06 21 82 55 91

E: fvink@sterkrhelpt.nl

Saskia Zoutewelle

Saskia Zoutewelle

GGZ-Agoog

M: 06 11 15 07 39

E: szoutewelle@sterkrhelpt.nl

Karin de Jonge

Karin de Jonge

Psycholoog

M: 06 11 21 84 16

E: kdejonge@sterkrhelpt.nl

Manon Budy

Manon Budy

Psycholoog | Adviseur Zorg en Organisatie

M: 06 22 49 56 73

E: mbudy@sterkrhelpt.nl

Chantal Kuijt

Chantal Kuijt

Master SEN autismespecialist

M: 06 11 82 27 53

E: ckuijt@sterkrhelpt.nl

Rens Joosten

Rens Joosten

Vaktherapie; Speltherapeute

M: 06 41 15 27 58

E: rjoosten@sterkrhelpt.nl

Lieke Engels

Lieke Engels

Psycholoog | Projectmanager STERKR

M: 06 15 53 57 49

E: lengels@sterkrhelpt.nl

Trix Pouls

Trix Pouls

Medisch secretaresse

M: 06 15 37 48 40

E: tpouls@sterkrhelpt.nl

Elke Smits - van der Mee

Elke Smits - van der Mee

Screener kind, jeugd en gezin

M: 06 52 84 65 32

E: aanmeldingjongeren@vvgi.nl

meer laden...